Bayilik Başvurusu

ÖĞRETMENLER - EĞİTİMCİLER - ÖĞRENCİLER - PAZARLAMACILAR - EV HANIMLARI  VE EK GELİR ARAYANLAR

250-TL YATIRIMLA YAYINCILIK ve EĞİTİM ALANINDA HAZIR ONLINE SATIŞ MAĞAZANIZ  - İNTERNET SİTENİZ OLSUN..
24saategitimmağazanız olsun ister misiniz?
E-Ticaret Sitenizi Hemen Oluşturuyoruz.
24saategitimmağazam ile hazır ve siteye yüklü ürünlerimizi adınıza özel kendi web sitenizden ve 24saategitim.com’dan eş zamanlı olarak satabilirsiniz. Yalnızca birkaç saniyenizi ayırarak e-ticaret siteniz için başvuru oluşturun ve 24 saat içinde kullanmaya hemen başlayın.

24saategitimmağazam avantajları

Ücretsiz Kayıt Olun
Siz sadece e-ticaretinizin ismine karar verin. Artık web sitenizin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

24saategitim.com ile Tam Entegrasyon
Siz ürün eklemeyeceksiniz... 24saategitim.com'da yer alan yüzlerce çeşit eğitim setleri, ders kitaplar, yabancı dillerde romanlar, hikayeler gibi tüm ürüaleri kendi e-ticaret sitenizde hazır şekilde ekli olarak gelecek. Web siteniz aynı anda 24saategitim.com’da yayınlansın. Hem pratik hem avantajlı.

Kolay Kullanım
Kendinize ait siteden yapılacak satışların gönderimleri için uğraşmayacaksınız.

Siparişleri 24saategitim.com genel merkezi hazırlayacak ve kargoya verecektir. Ürün hazırlama, kargoya verme gibi bir derdniz olmayacak.

İndirim Çeki Seçenekleri
Müşterilerinize indirimler sunarak sitenizi daha cazip hale getirebilirsiniz. İndirim çeklerinizin kullanım koşullarını ve tutarlarını belirlemek ise tamamen size kalmış. 

24saategitimmağazam E-Ticaret Sitesini Yakından Tanıyın
24saategitim.com, Ek İş - Ek Gelir arayanların, KOBİ’lerin ekonomiye dahil olmalarına imkân sağlayan iş modeli ile işletmelerin kazançlarını artırdığı hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek, KOBİ’lere özel “24saategitim.com e-Ticaret Paketi” ile ticaretin daha da gelişmesine olanak sağlıyor. “24saategitim.com e-Ticaret Paketi” sayesinde KOBİ’ler, müşterilerinin 7/24 alışveriş yapabileceği sanal bir mağazaya sahip oluyor. 24saategitimmağazam, 24saategitim.com mağazası ile entegre çalışıyor, bu sayede ürünler tek panelden yüklenip satılabiliyor. 

Sanal mağazanızdan yapılacak satışlar için ürün çeşidine göre %10 ile %50 arası gelir sağlayacaksınız alacaksınız.
 

YAYIN VE EĞİTİM ALANINDA ONLINE BAYİLİK VERİYORUZ.

HER BAYİ ADAYIMIZA

İSMİNE ÖZEL TÜRKÇE VE YABANCI DİLLERDEN OLUŞAN ZENGİN BİR KİTAP VE EĞİTİM MATERYALLERİNİN YER ALDIĞI BİR İNTERNET SATIŞ SİTESİ HAZIRLIYORUZ.

ÖĞRETMENLER - EĞİTİMCİLER - ÖĞRENCİLER - PAZARLAMACILAR - EV HANIMLARI  VE EK GELİR ARAYANLAR

TÜRKİYE’NİN HATTA DÜNYANIN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN

İNGİLİZCE VE ARAPÇA ONLİNE EĞİTİM DERSLERİNİN YER ALDIĞI

DERS KİTAPLARI – YERLİ YABANCI ROMAN - HİKÂYE VE HER TÜRLÜ KİTAP VE YABANCI DİL EĞİTİM SETLERİNİN YER ALACAĞI İSMİNİZE ÖZEL WEB SİTESİ İLE BAYİMİZ OLUN

SİSTEM NASIL İŞLİYOR?

1- Sizin belirleyeceğiniz bir isimle SİZE yayınevimizde satılan tüm ürünlerin yer aldığı satış mağazası hazırlıyoruz.

2- Size ait web sitesinde

https://www.numberoneenglish.com/satin-al.html  linkinde

satılan ve satılacak yerli yabancı kitap, CD, gibi tüm dersleri kapsayan eğitim materyalleri ve online eğitim sistemleri ve Teknik ve Mesleki Eğitim Materyalleri satışa hazır şekilde yer alacak.

3- Sosyal medya aracılığıyla ekstra bir zaman harcamadan satış sitenizi okul - özel ve resmi kurumlara ve aklınıza gelen her yere, çevrenize tanıttın.

4- Satılan ürünlerle siz UĞRAŞMAYACAKSINIZ. Siteniz üzerinden verilecek siparişler direk merkeze sistemimize gelecek. Ürünlerin hazırlanması, kargoya verilmesi tamamen kurumumuz tarafından yapılacaktır. 

5- Satış siteniz üzerinden yapılacak tüm satışlardan size % 10 ile % 50 arasında komisyon - prim alacaksınız. Hak etiğiniz primler her Cuma günü bildireceğiniz hesap numaranıza veya kredi kartınıza yatırılacaktır.

NASIL BAŞLIYORSUNUZ?

Sizin isminize özel hazırlanacak web sitesi için Özel Domain (alan adı) + hosting (internette alanı) + tasarım + yazılım + koruma ve yedekleme bedeli olarak 250-TL veya  99-TL alınacaktır.

Başvurunuz değerlendirilip kabul edildikten sonra sizin için yapılacak özel web satış sitesi için katılım bedeli olarak 2 seçenek sunuyoruz.

  1. Özel Domain (alan adı) + hosting (internette barındırma alanı) + tasarım + yazılım + koruma ve yedekleme bedeli istiyorsanız her yıl - yılda bir kere olmak üzere sadece 250-TL 'dir. Veya dilerseniz
  2. Adınızla birlikte 24saategitim.com uzantılı (www.adınız.24saategitim.com)  şeklinde Domain (alan adı) + hosting (internette barındırma alanı) + tasarım + yazılım + koruma ve yedekleme bedeli istiyorsanız her yıl - yılda bir kere olmak üzere sadece 99-TL  ödemeniz gerekecek. 

Başvurunuz değerlendirilip kabul edildikten sonra tercih ettiğiniz seçeneğe göre 99-TL veya 250-TL katılım bedelini kredi kartı veya EFT ile ödeme yapıyorsunuz. Belirlediğiniz İsimle web siteniz en geç 1 ile 3 gün içinde hazırlanacak ve satış yapabilecek durumda olacak.

Siteniz aşağıdaki Örnek siteler gibi olacak. İnceleyin;

https://24saategitim.com/

https://mk.24saategitim.com/

Türkiye’nin neresinde olursanız mesleki çalışmalarınızı aksatmadan bulunduğunuz ortamda boş zamanlarınızı değerlendirerek

Yabancı dil ders kitapları,  roman – hikâye – eğitici eserlere kadar online eğitim ve eğitim set ve kitapların satışını yaparak her hafta bütçenize ciddi katkı sağlayabileceksiniz..

Hemen aşağıdaki formu doldurup yollayın. 24 Saat içinde size dönüş yapılacaktır.

Konu ile ilgili sormak istedikleriniz için iletişim ;

Tel:  0505-556 56 56 

destek@numberoneenglish.com

numberoneenglishturkey@gmail.com

 

Bayilik Başvurusu

!-- FOOTER-->