KENDİ İŞİNİN PATRONU OL

MERHABA

EĞİTİM VE YAYINCILIK ALANINDA BİZİMLE YILLARCA YOL ALMAK İSTER MİSİNİZ?

 • AYLARDIR - YILLARDIR İŞ ARIYORSUNUZ… BULAMIYORSUNUZ…
 • VEYA İŞ BULDUNUZ AMA ANCAK SÜREKLİLİĞİ KONUSUNDA TEREDDÜTÜNÜZ VAR. İŞTEN ÇIKARILMA KORKUSU YAŞIYORSUNUZ.
 • YA DA ŞU AN YAPTIĞINIZ İŞTEN YETERİNCE VERİM ALAMIYORSUNUZ.
 • EVLİSİNİZ… HAYALLERİNİZ – UMUTLARINIZ VAR… SORUMLULUKLARINIZ VAR..
 • YA DA BEKÂRSINIZ VE MUTLU BİR GELECEK DÜŞLÜYORSUNUZ… GELECEKTEN BEKLENTİLERİNİZ VAR…

 

İşte size İNTERNET ORTAMINDA ömür boyu kazandıracak tamamı size ait bir iş imkânı…

İNTERNETTE SİZİN ADINIZA ÖZEL EĞİTİM VE KÜLTÜR HİZMETİ SUNAN E-TİCARET SATIŞ SİTESİ HAZIRLIYORUZ.

Özgür zamanda ve özgür mekânda işiniz her zaman yanınızda… Adınıza özel İnternet Satış mağazanız telefonunuzda, tablet veya bilgisayarlarınızda her zaman yanınızda…

Mutlaka kazanacak, arzu ettiğiniz huzurlu, mutlu bir yaşama merhaba diyeceksiniz.

KONUMUZ ADINIZA ÖZEL EĞİTİM VE KÜLTÜR SATIŞ MAĞAZASI

Son 5 yıldır gündemde olan ve gündemden hiç düşmeyecek, yıllarca size kazandıracak bir faaliyet alanı…

Ders kitapları, Yabancı dil eğitimleri setleri, kitaplar, romanlar, hikâyeler, eğitici materyaller gibi binlerce çeşit eğitim ve kültür yayınları…

 • TECRÜBE GEREKTİRMEYEN,
 • HER YAŞTA VE HER MESLEKTE
 • HERKESİN YÜRÜTEBİLECEĞİ ZEVKLİ BİR İŞ…

 

ÖĞRETMENLER - EĞİTİMCİLER - ÖĞRENCİLER - PAZARLAMACILAR - EV HANIMLARI  VE EK GELİR ARAYANLAR HEMEN ARAMIZA KATILIN ÖMÜR BOYU GELİRİ YÜKSEK, HUZURLU EK BİR MESLEĞİNİZ OLSUN.

 

 İSMİNE ÖZEL TÜRKÇE VE YABANCI DİLLERDEN OLUŞAN ZENGİN BİR KİTAP VE EĞİTİM MATERYALLERİNİN YER ALDIĞI BİR İNTERNET SATIŞ SİTESİ HAZIRLIYORUZ.

TÜRKİYE’NİN HATTA DÜNYANIN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN

İNGİLİZCE VE ARAPÇA ONLİNE EĞİTİM DERSLERİNİN YER ALDIĞI

DERS KİTAPLARI – YERLİ YABANCI ROMAN - HİKÂYE VE HER TÜRLÜ KİTAP VE YABANCI DİL EĞİTİM SETLERİNİN YER ALACAĞI İSMİNİZE ÖZEL WEB SİTESİ İLE BAYİMİZ OLUN

SİSTEM NASIL İŞLİYOR?

1- Sizin belirleyeceğiniz bir isimle SİZE yayınevimizde satılan tüm ürünlerin yer aldığı satış mağazası hazırlıyoruz.

2- Size ait web sitesinde

https://www.numberoneenglish.com/satin-al.html  linkinde

satılan ve satılacak yerli yabancı kitap, CD, gibi tüm dersleri kapsayan eğitim materyalleri ve online eğitim sistemleri ve Teknik ve Mesleki Eğitim Materyalleri satışa hazır şekilde yer alacak.

3- Sosyal medya aracılığıyla ekstra bir zaman harcamadan satış sitenizi okul - özel ve resmi kurumlara ve aklınıza gelen her yere, çevrenize tanıttın.

4- Satılan ürünlerle siz UĞRAŞMAYACAKSINIZ. Siteniz üzerinden verilecek siparişler direk merkeze sistemimize gelecek. Ürünlerin hazırlanması, kargoya verilmesi tamamen kurumumuz tarafından yapılacaktır. 

5- Satış siteniz üzerinden yapılacak tüm satışlardan size % 10 ile % 50 arasında komisyon - prim alacaksınız. Hak etiğiniz primler her Cuma günü bildireceğiniz hesap numaranıza veya kredi kartınıza yatırılacaktır.

NASIL BAŞLIYORSUNUZ?

Sizin isminize özel hazırlanacak web sitesi için Özel Domain (alan adı) + hosting (internette alanı) + tasarım + yazılım + koruma ve yedekleme bedeli olarak yıllık 250-TL + KDV alınacaktır.

Başvurunuz değerlendirilip kabul edildikten sonra 250-TL+KDV Toplam 295-TL katılım bedelini kredi kartı veya EFT ile ödeme yapıyorsunuz. Belirlediğiniz İsimle web siteniz en geç 1 ile 3 gün içinde hazırlanacak ve satış yapabilecek durumda olacak.

Siteniz aşağıdaki Örnek siteler gibi olacak. İnceleyin;

https://24saategitim.com/

https://mk.24saategitim.com/

Türkiye’nin neresinde olursanız mesleki çalışmalarınızı aksatmadan bulunduğunuz ortamda boş zamanlarınızı değerlendirerek

Yabancı dil ders kitapları,  roman – hikâye – eğitici eserlere kadar online eğitim ve eğitim set ve kitapların satışını yaparak her hafta bütçenize ciddi katkı sağlayabileceksiniz..

Hemen aşağıdaki formu doldurup yollayın. 24 Saat içinde size dönüş yapılacaktır.

Konu ile ilgili sormak istedikleriniz için iletişim ;

Tel:  0505-556 56 56 

destek@numberoneenglish.com

numberoneenglishturkey@gmail.com

Sahip olacağınız uygulamalar…

 1. İnternette sizin adınıza “adınız.24saategitim.com” mağazası hazırlıyoruz.
 2. E-Ticaret Sitenizde
 3. www.24saategitim.com da

yer alan tüm Ders kitapları, Yabancı dil eğitim setleri, kitaplar, romanlar, hikâyeler, eğitici materyaller gibi değişik eğitim ve kültür yayınları yer alacak ve bunları 24saategitim.com ile eş zamanlı olarak satabileceksiniz.

 1. Siz ürün eklemeyeceksiniz... 24saategitim.com'da yer alan yüzlerce çeşit eğitim setleri, ders kitaplar, yabancı dillerde romanlar, hikâyeler gibi tüm ürünleri kendi e-ticaret sitenizde hazır şekilde ekli olarak gelecek.
 2. Kendinize ait siteden yapılacak satışların gönderimleri için uğraşmayacaksınız. Siparişleri 24saategitim.com genel merkezi hazırlayacak ve kargoya verecektir. Ürün hazırlama, kargoya verme gibi bir derdiniz olmayacak.
 3. Müşterilerinize indirimler sunarak sitenizi daha cazip hale getirebilirsiniz. İndirim çeklerinizin kullanım koşullarını ve tutarlarını belirlemek ise tamamen size kalmış.
 4. 24saategitim.com, Ek İş - Ek Gelir arayanların ekonomiye dahil olmalarına imkân sağlayan iş modelidir. “24saategitim.com e-Ticaret Paketi” sayesinde dileyen herkes sanal bir mağazaya sahip oluyor. 24saategitim mağazanız, 24saategitim.com mağazası ile entegre çalışacak, bu sayede ürünler tek panelden yüklenip satılabiliyor. 
 1. Sanal mağazanızdan yapılacak satışlar için ürün çeşidine göre %10 ile %50 arası gelir sağlayacaksınız alacaksınız.
   

 

!-- FOOTER-->