Sık Sorulan Sorular

Aldığım süre biterse ne yapmam gerekir?

Bu durumda süreniz bittikçe "Satın al" menüsünden "Süre Al" bölümünü tıklayıp dilediğiniz kadar süre alabilirsiniz.

Aklınıza takılan, sormak istediğiniz konular varsa sorunuzu İletişim menüsündeki mail adresimize yollayabilirsiniz.

Çalışmalara nereden başlamam gerekir?

1- Düzeyiniz ne olursa olsun 1. dersten (Chapter 1) çalışmalara başlayın.

2- Kendinize 45 günlük bir çalışma programı yapın. 45 gün boyunca hiç ara vermeden her gün 2 saat civarında çalışın.

3- Türkçe açıklamaları dikkatlice dinleyin.

4- İngilizce sesleri normal ses tonunuzla tekrarlayın.

5- Takıldığınız her konuda mutlaka bizden destek alın.

Şifremi unutursam ne yapmam gerekir?

Üye olurken kullanıcı adınızı-şifrenizi hatırlatma sorusu ve cevabını mutlaka bir yere not edin. Buna rağmen giriş yaparken şifre veya kullanıcı adınızı unuttuysanız "Parolamı Unuttum" butonunu tıklayın. Şifre hatırlat bölümüne e-mail adresinizi yazarsanız şifre ve kullanıcı adınız e-mail adresinize gelecektir.

DVD'leri nasıl çalıştırabilirim?

DVD'leri hem DVD Player hem de bilgisayarda oynatılabilir. DVD'lerin çalışabilmesi için Bilgisayarınızda "Media Player 11" veya üst versiyonu ile "Codec" yüklü olması gerekir. Buna rağmen çalışmıyorsa  başka  bir bilgisayarda veya DVD playerda deneyin. Orda çalışıyorsa bilgisayarınızdaki CD Rom sürücüsünde problem var demektir.

Bir ürünü nasıl satın alabilirim?

Sistemimizdeki bir ürünü almak için önce "Üye Ol" bölümüne girerek ücretsiz üye olun. Daha sonra üye olduğunuzda belirlediğiniz kullanıcı ve şifrenizle sisteme giriş yapın. "Satın Al" butonunu tıklayarak Süre veya Eğitim Setlerimizi alabilirsiniz.

Üye olmak ücretli mi?

Hayır. Üye olurken her hangi bir ücret ödemezsiniz. Ancak Online Eğitim Hizmetlerimizden yararlanmak veya ürünlerimize sahip olmak isteyenler "Satın Al" butonunu tıklayarak ücreti karşılığında alım yapabilirler.

Neden üye olmalıyım?

Üye olduğunuzda Kurum olarak verdiğimiz hizmetlerden, özel indirimlerden ve kampanyalardan ilk olarak siz haberdar olursunuz. Ayrıca zaman zaman üyelerimize sunduğumuz ücretsiz hizmetlerden yararlanabileceksiniz.