Neden İngilizce Öğrenemiyoruz

Sorun NE ?

 

Firmamızdan İngilizce Öğrenmede devrim gibi analiz?

Türkiyede neden İngilizce öğretilemiyor? Neden öğrenemiyoruz?

 

Ülkemizde 10 milyonu aşkın üniversite mezunu kişi (Okuyanlar hariç) neden İngilizce konuşamıyor, hiç düşündünüz mü?

İngilizce öğrenmek bu kadar zor olmamalı.

Ana dili Arapça - Kürtçe veya Fransızca - Almanca  gibi Avrupa Dillerinden biri olan insanların dil yapılarına uygun olduğu için İngilizceyi çok kolay öğrendiğini, ancak gramer yapısının farklı olması nedeniyle anadili Türkçe olan insanların İngilizce öğrenmekte ciddi anlamda zorlandıklarını biliyor muydunuz?

Aslında bu problemin nedeni İngilizce dilinin zorluğu değil  yabancı dil eğitim uygulamasının hatalı olmasıdır.

Okullarımız, kurslarımız ve özel öğretmenlerimiz bizlere Matematik, Fizik veya Coğrafya dersi öğretir gibi İngilizce öğretmeye çalışıyorlar.

Gramer kurallarını ezberleyen ve test usulü sınavlardan geçmeye çalışan ancak İngilizce konuşamayan bir nesil yetiştiriliyor.

Yabancı dil eğitim yaklaşımının yanlışlığı nedeni ile ilerleme gösteremeyen öğrenciler maalesef bu konuda yeteneksiz olduklarını düşünerek pes ediyorlar. Oysa ki kötü öğrenci yoktur yanlış eğitim sistemi vardır.

NumberOne English Türkçe - İngilizce arasındaki mantık analizini yaparak, hızlı - kolay - pratik öğrenme tekniği sunuyor.

 

Hiç şüphesiz ki 45 gün kısa bir süre içerisinde İngilizce konuşmaya başlayacaksınız. Çünkü;

Firmamız 1991-2015 yılları arasında 15 yıl boyunca Türklerin İngilizce öğrenmekte neden zorlandıkları konusunu araştırmış ve geliştirdiği sistemi Ana Dili Türkçe olan değişik yaş gruplarından hiç İngilizce bilmeyen  2500 kişi üzerinde denemiştir. Sıfırdan başlayan bir sistemle ana dili Türkçe olanların  nasıl İngilizce öğrenmesi gerektiğini tespit etmiş ve kişilerin her gün 2 saatlik çalışma sonucu  45 gün gibi kısa sürede dünyanın her yerinde kendilerini akıcı bir anlatımla ifade edebilecekleri İngilizceyi öğrenebileceklerini kanıtlamıştır.

Firmamız dersleri sayesinde İngilizce öğrenmenin ne kadar kolay olduğunun farkına varacaksınız.

Bir yabancı ile İngiilizce konuşurken asla ama asla yanlış yaparmıyım, hatalı cümle kurar mıyım şeklinde bir endişeniz, korkunuz olmasın. Yanlış eksik konuşmaya çalışın. Zaman içerisinde konuşurken kurduğunuz cümlelerdeki hataların farkına varacak bir sonraki konuşmalarda bilinçaltı yaptığını hataları düzelterek konuştuğunuzu göreceksiniz.

Bol bol pratik yapmak, duyduklarınızı yüksek sesle tekrarlamak sizin kısa sürede amacınıza ulaşmanızı sağlayacaktır.

 

Uyarıyoruz;

Uyurken İngilizce, 1 haftada İngilizce, 16 saatte İngilizce, hipnozla İngilizce gibi ifadeler pek doğru söylemler değil. Genel İngilizce bilgisine sahip olmadan bu sistemleri denemiş ve hayal kırıklığına uğramış binlerce insan var. Sizde onlardan biri olmayın lütfen. Önce mutlaka araştırın.

Biz size sloganlarla,  gerçek dışı söylemlerle değil verdiğimiz hizmet kalitesine ve bugüne kadar kendini kanıtlamış % 98 müşteri memnuniyetine dayanarak iddialı konuşuyoruz.

45 günde İngilizce konuşuyor olmaya hazır mısınız?