Türkiye'nin Tüm il ve ilçelerine Bayilikler-Temsilcilikler Verilecektir.

Merhaba

EĞİTİM ALANIN DA YEPYENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR.

EĞİTİMCİLER – ÖĞRETMENLER – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ – YAYINEVLERİ – PAZARLAMA KURULUŞLARI

EĞİTİM ALANINDA 50 MİLYON İNSANA HİZMET VERMEYİ HEDEFLEYEN KURUMUMUZ

SİZLERİ BAYİMİZ - TEMSİLCİMİZ OLMAYA DAVET EDİYOR.

Türkiye’nin neresinde olursanız mesleki çalışmalarınızı aksatmadan bulunduğunuz ortamda boş zamanlarınızı değerlendirerek

Bulunduğunuz bölgede bayimiz olun, ciddi bir gelir sahibi olun…

 1. Eğitim kaynakları satış ve pazarlamasında deneyiminiz varsa
 2. Okul ve eğitim kurumları ile iletişim kurabiliyorsanız,
 3. Öğrenci, memur, esnaf ve bölge halkı ile rahat görüşmeler sağlayabiliyorsanız

HER AY BİNLERCE LİRA EK KAZANÇ SAĞLAYABİLİRSİNİZ.

GELİN ARAMIZA KATILIN EĞİTİMDE GELECEĞE BERABER YÖN VERELİM.

MESLEĞİNİZİ - ÇALIŞMALARINIZI AKSATMADAN DİLERSENİZ ÖMÜR BOYU EK GELİR ELDE ETMEK İSTERMİSİNİZ?

KÜLTÜR - EĞİTİM ALANINDA ARKADAŞLARINIZA – ÇEVRENİZE BULUNDUĞUNUZ ORTAMDA, BOŞ ZAMANLARINIZI DEĞERLENDİREREK SUNABİLECEĞİNİZ GELİR GETİRİCİ BİR ÇALIŞMA ORTAMI SUNUYORUZ.

SİZE İSMİNİZE ÖZEL HAZIRLAYACAĞIMIZ BİR WEB SİTESİ İLE YABANCI DİLLERDEN ZENGİN YELPAZEDEN OLUŞAN DERS KİTAPLARI,  ROMAN –HİKÂYE – EĞİTİCİ ESERLERE KADAR ONLINE EĞİTİM VE EĞİTİM KİTAPLARI SATIŞINI YAPARAK HER AY 10 BİNLERCE LİRA KAZANABİLİRSİNİZ.

SADECE 250-LİRALIK (+KDV) BAYİLİK PAKETİ İLE BUNLARA SAHİP OLABİLİRSİNİZ.

BAYİLİK PAKETİ İÇERİĞİ NEDİR?

 1. Tamamı size özel adınızı içeren sizin belirleyeceğiniz bir isimle İngilizce ve modern Arapça online eğitimlerini kapsayan ve yıllarca kullanabileceğiniz bir web sitesi hazırlıyoruz. 

            Örnek: 

          http://www.hamdihoca.numberoneenglish.com/

          http://www.toprakenglish.com/

          http://www.karvizyonegitim.com/

 1. Size hazırlayacağomoz özel sitede aşağıdaki linkte yer alan yüzlerce çeşit online eğitim, kitap, kaset, gramer, roman, test materyalleri ve yardımcı ders kitaplarının da satışı olacak ve buradan alış-veriş yapıldığından her satıştan iş ortağımız olarak hesabınıza prim yatacak.https://www.numberoneenglish.com/satin-al.html
 2. Dilerseniz bizden çok uygun fiyatlarla toptan Online Eğitim Üyelik şifreleri satın alıp, kişilere, okullara, kurumlara % 500’lere varan kâr ile satabilirsiniz.

AYRICA ÖĞRETMENLERE – EĞİTİMCİLERE VE ÖĞRENCİLER ÖZEL UYGULAMA

 1. Branşınızla ilgili dilediğiniz kadar video, ses, resim ve yazılı çalışmalarınızı web sitenize ekleyip ders olarak öğrencilerinize sunmak, meslektaşlarınızla paylaşmak.
 2. Çevrenizde daha yaygın bir şekilde tanınmak ve branşınızla ilgili özel dersler vermek,
 3. Beş kuruş harcamadan çalışmalarınızı kitap veya test haline getirip internet üzerinden Türkiye genelinde satışa sunmak,
 4. Hazırlanacak Bilgi Yarışmalarında branşınızla ilgili sorular hazırlayıp meraklıların bilgisini ölçmek,
 5. Size özel sitede tüm yabancı dil eğitimi, fen, sosyal bilgiler kısacası tüm derslere ilgi kitap ve diğer materyallerin satışını yaparak ek kazanç elde etmek İSTER MİSİNİZ?

Hem Meslek hayatınızda yapacağınız bilimsel çalışmaları meslektaşlarınızla paylaşmak- öğrencilerinize modern çalışma alanları sunmak hem de çevrenizde özellikle yabancı dillerle ilgilenen insanlara ihtiyaç duyacakları eğitim materyallerini, kitap ve CD leri en ucuz şekilde almalarını sağlayarak ek bir kazanç sahibi olmak ister misiniz?

Bulunduğunuz çevrede eğitim alanında farklı hizmetler vermek, dahi iyi tanınmak, özel ders ve etkinlikler yaparak adınız duyurmak ister misiniz?

Size yapacağımız özel web sitesi için yıllık alan adı (domain) + Hosting (alan barındırma) + tasarım bedeli olarak 500-TL + KDV ödemeniz gerekecek.

NEDEN 500-TL + KDV (toplam 590-TL ) talep ediyoruz.

Google’a girip domain + hosting + tasarım fiyatlarını araştırın. 15.000-TL ye yaptıramayacağınız bir siteyi sadece iş ortaklarımıza özel olarak sadece teknik giderlere katkısı olsun diye 500-TL+ % 18 KDV olmak üzere toplam 590-TL talep ediyoruz.

Kazancınız ne olacak?

1-Size özel sitede yüzlerce online ürün satışı olacak ve buradan alış-veriş yapıldığından her satıştan ürüne göre % 20 ile %40 arası primi alacaksınız. Kazanç ortağımız olarak bildireceğiniz İBAN hesabınıza primleriniz yatacak. 

Sitenizden satın alınacak tüm ürünler tarafımızda kargo ile alıcının adresine göndericektir. Yani sizin ürün gönderme gibi bir zahmetiniz olmayacak.

Veya dilerseniz bizden toptan fiyatları 5 ile 25-TL arası değişen şifreler alıp bunları okullara – kurumlara veya başka şahıslara toptan olarak 30 ile 100-TL arası gibi sizin belirleyeceğiniz bir fiyatla satabileceksiniz.

Size özel web siteniz 2 günde hazırlanacak ve yayınlanmaya başlanacaktır.

Belirleyeceğiniz site  ismi  www.adınız.24saateğitim şeklinde olacak.

Hemen aşağıdaki formu doldurup yollayın. 24 Saat içinde size dönüş yapılacaktır.

Konu ile ilgili sormak istedikleriniz için iletişim ;

Tel:  0505-556 56 56 

destek@numberoneenglish.com

numberoneenglishturkey@gmail.com

 

 

Türkiye'nin Tüm il ve ilçelerine Bayilikler Verilecektir.